MOTORLU CAM TAVAN

 Alüminyum, sertliği, hafif yapısı, yüksek korozyon direnciyle ünlü, gümüş-beyaz renkte metalik bir elementtir. Alüminyum yapılarımız, üretim esnasında elektrostatik toz boyayla boyanır. Elektrostatik toz boya, karmaşık şekillerde dahi tam kapama sağlar, UV ışığa dirençlidir, çevre dostudur ve mümkün olan en üst kalitede, yüksek dayanıklılığa sahip bir kaplama sunmanıza olanak verir. Alüminyum serimiz, daha temiz bir tasarım için entegre su drenaj sistemi ve mükemmel yağmur suyu sistemiyle birlikte verilir ve çeşitli renk seçenekleri mevcuttur.

Açılır tavanlı uzaktan kumandalı tavan sistemi kış bahçelerinize konforu getirmek için hizmetinize sunulmaktedır. Kış bahçesi, metropolün kargaşasından bir an olsun sıyrılmak için ideal ve huzurlu mekan ugulamalarıdır. Bu mekanların gürültüden uzak ve aydınlık olması istenir. İstediğiniz huzura kavuşmak için yaratacağınız kış bahçesinin projelendirilmesi ve kullanılacak malzemenin kalitesi çok önemlidir.

Uzaktan kumandalı açılır tavan kış bahçeleri panellerin birbiri üzerine hareket ederek açıldığı ve sabit bir modül üzerine toplandığı çatı örtü sistemidir. Bu sistemde kullanılan polikarbonat levha veya özel emniyetli çift cam sayesinde ısıtma ve soğutma esnasında minimum ısı kaybı söz konusudur.