Eşiksiz Sürme Sistem

Genel olarak iç ve dış mekanlar da kullanılan yaygın bir sistemdir. Avantaj ve uygunluğunun yanı sıra kurulduğu mekana şıklık katmasından dolayı sıklıkla tercih edilir. İki seçeneği vardır; eşikli ve eşiksiz sürme sistemler gibi seçenekler mevcuttur. Eşiksiz sürgülü sistem de kanat sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. Bulunduğu mekanı bölme özelliğine sahiptir. Kanatların açılması sırasında veya kapatma esnasında özel tasarlanmıştır. Güvenlik açısından emniyet kilitli tekerlekleri sayesinde camların yerinden çıkması engellenir. Kanatlar içe doğru açılmadığından perde görevi görmeye müsaittir.

Özellikle kafe, restoran, lokanta gibi mekânları güzelleştirmek ve mekâna şıklık katmak için kullanılabilir. İstenilen yere kayma özelliği ile kullanımda rahatlık sağlar. Evlerde ise özellikle dar veya küçük evlerde yer tasarrufu sağlar. Aynı zaman da soğuk hava şartlarının önüne geçilmek için alınmış bir önlemdir. Dışarıda olan soğuk hava, yağmur, rüzgar gibi hava muhalefetlerinden evinizi korur. Bu sayede dört mevsim oturuma uygun hale getirilir.

Eşiksiz Sürme Sistem Özellikleri

·         Alt kısmında kasa bulunmaz

·         İstediğiniz yer ve köşede toplanabilir

·         Her bir teker 4 adet rulmandan oluşur

·         Isı yalıtımı sağlar.

·         Yerden tasarruf etmenizi ve kullanılan mekana şıklık katmanızı sağlar.

·         Oval olmayan büyün balkonlar da kullanılabilir.

·         Renk seçeneği olduğundan tercih çeşitlidir.

·         Kolay montaj ve imalat sağlar

·         Kanat konusunda sınır yoktur.

Yana kayar sistemi ile alt kasa da yer alan raylar üzerinde yer alan camların yatay olarak ilerlemesiyle sistem çalışmaya başlar. Bunun yanı sıra sistem de eşik bulunmamaktadır. Bu nedenle kullanıldığı zeminle aynı düzeyde olması açısından kullanışlıdır. Özellikle darbeye dayanıklı cam kullanılması halinde kırılma vb. Durumlarda tehlike arz etmez. Dar balkonlarınız da balkon alanını aynen korur. Eşiksiz olduğu için balkon ve kapı giriş çıkışlarına engel olmaz. Aynı zamanda ara çekme kapaklar ile istenilen yerde toplanır.
İstenilen renkte seçilebilir ve özellikle güneş ışığının önlenmesi adına koyu renkler tercih edebilirsiniz.

·         İmalat ve montajı kolaydır.

·         Sistemin kullanımı ve öğrenilmesi çok basittir.

·         Montaj için gelen arkadaşımız kullanımı gösterecek ve hemen öğreneceksiniz.

·         Ayrıca silikon kullanılmaz.

·         Alüminyum kullanıldığından dolayı hiç bir şekilde sararma yapmaz.

·         Alüminyum sayesinde kullanım ömrü de daha uzundur.

Sistem kapandığın da kilitler sayesinde tamamen güvenlik görevi görmektedir. Bazı modeller de istenirse perde de uygulanabilir. Perdeler camla birlikte hareket eder. Her bir sistem sizin evinizin ya da kullanacağınız mekanın durumuna göre özel olarak üretilir.

 Özellikle bahçelere açılan kış bahçesi veya villa girişler için uygundur. 1. Kanat her zaman cam kapı görevi görür. Camlar 10mm temperlidir. Kullanım kolaylığının yanı sıra su tahliye sistemi sayesinde sızdırmazlık sağlar. Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için Alba Alüminyum sizlere yardımcı olmaktadır.