Motorlu Bioclimatik

Motorlu tente kullanmak istediğiniz mekanlarda açma ve kapanma sistemine sahiptir. Özellikle sıcak iklimde bulunan bölgelerde tercih edilir. Dört mevsim kullanıma uygundur. Güneşten, yağmurdan, rüzgârdan korur. Kullanımı oldukça basittir. Kumanda ile komut verilerek çalışmaktadır. Halk arasında yaygın olarak otomatik tente şeklinde bilinmektedir.

Motorlu tente sistemleri açık alanlarda, otellerde, kafelerde, restoranlarda, kış bahçelerinde, teraslarda tercih edilmektedir. Motorlu tenteler tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Kumaş seçeneği tamamen müşteriye aittir. Temizliği de kullanımı kadar kolaydır.

Motorlu Tente Sistemi Nedir?

Motorlu tente sistemi güneşli havalarda güneşten kaçmanıza gerek kalmadan bulunduğunuz mekânın üst kısmını çevreleyerek korunma sağlar. Rüzgârlı hava koşullarında da koruma sağlamaktadır. Bu noktada kumaş seçimi çok önemlidir. Kumaş ne kadar dayanıklı olursa o kadar uzun süre kullanım sağlar.

Motorlu tenteler bulunduğu ortama şıklık katar. Müşterilerin seçimi ile uygulanan mekânda dekorasyonu tamamlayıcı bir unsur haline gelir. Oldukça kullanışlı olan motorlu tente sistemleri evlerde, teraslarda, kafelerde, otellerde sıklıkla tercih edilmektedir. Temizliği de kumaş yapısından dolayı kolaylıkla halledilmektedir.

Motorlu tente sistemlerinde motorun kalitesi önemli bir unsurdur. Motor kalitesi kullanım süresini belirler. Kumaş ve motor kalitesi birleşince oldukça karlı bir tente sistemine sahip olursunuz.

Motorlu Tente Özellikleri
  • Açılıp kapanan bir sistemden oluşur.
  • Güneşten ve yağmurdan korunmak için oldukça etkili bir sistemdir.
  • Mekâna uygun ve müşteri seçimine göre üretim yapılmaktadır.
  • Şık bir görüntü sağlamaktadır.
  • Kullanımı oldukça pratik ve kolaydır.
  • Otomatik ve manuel seçenekleri bulunmaktadır.
  • Bütün hava koşullarına dayanıklı olarak üretilmektedir.
  • Ekonomik olması ile de tercih edilmektedir.

Motorlu Tente Fiyatları

Motorlu tente sistemleri uzun vadede oldukça tasarruf sağlayacak bir sistemdir. Motorun ve kumaşın kalitesi sistemin daha uzun süre kullanılmasını sağlar. Motorlu tente sisteminde kumaş rengi ve türü müşteri tercihine bırakılabilir. Fiyatları belirlerken en önemli nokta kullanılacak alanın ölçüsüdür. M2 hesabı yapılmaktadır. M2 arttıkça fiyat buna bağlı olarak artacaktır. Her bütçeye uygun seçenekleri bulunmaktadır. Performans ve kullanım süresi bakımından avantajlı bir sistemdir.